Skolēnu pašpārvaldes jaunumi

Jaunizceptais prezidents un viceprezidents skolu pašpārvaldē! Kas gan tie ir? Vasara tikko ir beigusies, bet skolu parlaments jau strādā savas mīļās skolas labā. Pirmais uzdevums bija grūts, jo bija jāizvēlās, kas vadīs mūsu skolas līdzpārvaldi. Izvēle bija grūta, jo izvēlēties labāko no labākajiem nav tik vienkārši. Mēs esam priecīgi iepazīstināt ar mūsu brīnišķīgo prezidenti – Natāliju Ivanovu ,un viņas viceprezidenta palīgu – Alekseju Kotovu! Apsveicam jauniešus ar jaunajiem, atbildīgajiem amatiem! Pašpārvaldes komanda arī jūs aicina sava pulkā, ja esat atbildīgs, radošs cilvēks. Šogad mūsu skola svin savu jubileju! Vai mēs jau esam 40 gadus veci! Šis ir iespaidīgs skaitlis, un tāpēc gads solās būt dažādu aktivitāšu un atbildīga darba pilns! Un es novēlu visiem veiksmīgu gada sākumu un labu garastāvokli! Autors: Diāna Luščana