Atzinības raksts par augstu aktiermākslu

Š.g. 13. maijā plkst. 15:00 LBJC “Vaduguns” norisinājās skolas teātru skate. Liepājas 7. vidusskolas teātris ” Impulss”, kura vadītāja ir Natalja Kuharčuk, saņēma atzinības rakstu par augstu aktiermākslu. Šajā mācību gadā daudzi skolas teātra dalībnieki saņēma pateicības rakstus.
Par izcilu aktierspēli uz skatuves un ieguldījumu izrādē pateicību saņēma: Artjoms Oļehnovičs( loma: Artaks), Diāna Luščana ( lomas: Iročka, Enģelis), Natālija Ivanova ( lomas: Iročka, Eņģelis), Artjoms Ivanovs ( loma: Veniks), Alīna Silaka (loma: Veročka), Jeļena Rivkina ( loma: Saša), Anastasija Džorajeva ( loma: Ļenočka), Iļja Belovincevs (loma: Koļka), Angelina Kaminska (loma: Soņečka), Vilens Šepeļevs ( loma: Jegorka), Karolīna Sarkisjan ( loma: Juļa), savukārt Ruslans Dubins saņēma pateicību par dalību teātra izrādē kā skaņu režisors. Teātra izrāde ne vienu vien reizi ir spēlēta uz skatuves Liepājas 7. vidusskolā un izraisīja interesi skatītājos. Nav svarīgi: bērni vai pieagušie- izrādes tēma aizkustina katra dvēseli. Mūžīgās problēmas kā kaitīgie vecāku ieradumi, nelabvēlīgās ģimenes, līdztiesība, cilvēku savstarpējās attiecības, dzīves ceļa izvēle. Katrs skatītājs varēja atrast vielu pārdomām.
Vēlamies izteikt atsevišķu pateicību Nataljai Kuharčuk par paveikto darbu un ieguldīto spēku izrādes tapšanā. Esam lepni, jo izrāde ir augsti novērtēta!