Festivāls-konkurss “No baroka līdz rokam”

14. februārī mūsu skolā notika Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls-konkurss “No baroka līdz rokam” Kurzemes atlase. “No baroka līdz rokam” ir konkurss, kurā piedalās dažādu vecuma vokāli instrumentālie ansambļi, džeza kolektīvi un ansambļi, instrumentālie ansambļi, tautas mūzikas ansambļi un popgrupas. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību kolektīvajā muzicēšanā, kā arī tā ir lieliska iespēja kolektīviem sevi parādīt plašākai publikai un rosināt kolektīvu māksliniecisko attīstību. Uz fināliem Rīgā tika izvirzīta popgrupa “Tonis” (skolotāja Sintija Pīrāga), Liepājas Katoļu pamatskolas zvanu ansamblis  “Re-re-mi-la” (skolotājs Ēriks Bukants) un mūsu skolas Krievu tautas instrumentu ansamblis (skolotāja Gaļina Ginzikeviča).