Karjeras nedēļa 2018.10.

Iedvesmas stunda “Veiksmīgas karjeras stāsts” kopā ar Jāni Vilnīti (karjeras nedēļas ietvaros).

2018.gada 9.oktobrī Karjeras nedēļas pasākumu ietvaros Liepājas 7.vidusskolas 10.b klases un 12.a klases skolēni apmeklēja Valsts ieņēmumu dienesta Liepājas nodaļu, kur ieguva informāciju par VID struktūru, darba specifiku, kā arī nepieciešamo izglītību, lai varētu strādāt nodokļu uzraudzības jomā.

2018.gada 8.oktobrī pieci Liepājas 7.vidusskolas 8.a klases skolēni piedalījās Liepājas bērnu un jaunatnes centra “Laumiņa” organizētā pasākumā “Iepazīsti pieprasītāko un visstraujāk augošo profesiju – PROGRAMMĒTĀJS”. Pasākuma laikā skolēni ieguva informāciju par minēto profesiju un paši iejutās programmētāju lomā.

2018.gada 9.oktobrī divas Liepājas 7.vidusskolas 5.klases skolnieces piedalījās Karjeras nedēļas konkursā “Es būšu savas topošās profesijas meistars”, kurš tika organizēts “Liepājas Valsts tehnikumā” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Skolēniem bija iespēja pašiem pagatavot gardu desertus un degustēt tos.

2018.gada 8.oktobrī divi Liepājas 7.vidusskolas 4.klases skolēni piedalījās Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes organizētā karjeras nedēļas atklāšanas pasākumā “Būvē savu karjeru pats!”, kas norisinājās “BLUE SHOCK RACE” hallē. Pasākums tika organizēts projekta Nr.8.3.5.0/16/l/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Liepājas 7.vidusskolas 7.c klase 9.oktobrī Karjeras nedēļas pasākumu ietvaros apmeklēja uzņēmumu “iCotton”. Skolēniem bija iespēja iepazīties un redzēt uzņēmuma produkcijas ražošanas un fasēšanas procesu un noskaidrot, kādi speciālisti nepieciešami darbam minētajā uzņēmumā.

2018.gada 11.oktobrī, Liepājas 7.vidusskolas 10.a klases skolēni iepazina Liepājas teātra profesijas un aizkulises karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Teātra pasaule”, kas tika organizēts projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

2018.gada 11. oktobrī Liepājas 7.vidusskolas 6.c klase devās izzinošā ekskursijā “Kas strādā Liepājas Dzintarā?” projekta Nr. Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
Ekskursijas laikā skolēni iepazina koncertzāli un uzzināja, kādi profesiju pārstāvji ikdienā veic nepieciešamos uzdevumus un pienākumus nepārtrauktai koncertzāles darbībai.

2018.gada 31.oktobrī Liepājas 7.vidusskolas desmit 9.b klases skolēni bija izzinošā karjeras izglītības ekskursijā metālapstrādes uzņēmumā SIA “Expedit Baltic”. Ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar uzņēmuma darbības jomu, uzzināja, kā tiek organizēts uzņēmuma ikdienas darbs, redzēja, kā notiek produkcijas ražošanas process, apskatīja ražošanas iekārtas un izejmateriālus, uzzināja, kādi speciālisti strādā uzņēmumā, kā arī darbojās praktiski.