1.-4.klašu konkurss “Protu. Varu. Daru.” [26.04.2018]

26. aprīlī Liepājas Oskara Kalpaka 15.vidusskolā norisinājās 1.- 4.klašu konkurss “Protu.Varu.Daru.” trīs kategorijās-skatuves runas konkurss, skaitļošanas un glītrakstīšanas konkurss. No mūsu skolas veiksmīgi piedalījās piecpadsmit skolēni no 2.b, 3.d un 4.d klasēm. Godalgotas vietas ieguva deviņi mūsu skolas skolēni un divi saņēma atzinības.
1.vietu 2.klašu grupā skatuves runas konkursā ieguva 2.b klases skolnieks Daniils Basenko, bet 2.vietu – 2.b klases skolniece Jana Zlobina. 1.vietu 3.- 4.klašu grupā skatuves runas konkursā ieguva 3.d klases skolnieks Bogdans Šaiduļins, 2. vietu – 3.d klases skolnieks Aleksandrs Maskvitis. Atzinumu saņēma Sergejs Beļskis un Ekaterina Slepukhina.
Skaitļošanas konkursā 2. klašu grupā godalgoto 2. vietu ieguva 2.b klases skolnieks Ilja Saltanovs, 3. vietu – 2.b klases skolnieks Nikolajs Himins. 3.- 4. klašu grupā 1. vietu ieguva 4.d klases skolnieks Antons Romanovskis, 3. vietu ieņēma 3.d klases skolnieks Aleksandrs Maksvitis.
Glītrakstīšanas konkursā 1.-2. klašu grupā 3. vietu ieguva 2.b klases skolniece Jekaterina Koļesņikova un 3.-4. klašu grupā 3. vietu ieguva 3.d klases skolniece Amina Tagieva.
Apsveicam mūsu uzvarētājus!