Dramatizējumu “Svina garša”

Mūsu skolas 10.-12. klašu skolēni Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros tiešsaistē apmeklēja Māra Bērziņa romāna, Valtera Sīļa dramatizējumu “Svina garša”.

“Noskatoties izrādi, tā radīja gan mums skolotājos, gan skolēnos emociju vilni. Jo tā ir izrāde, kura liek aizdomāties un meklēt atbildes uz jautājumiem- kādas  ir laikmeta vērtības, kādas ir manas vērtības, dzīvojot 21. gadsimtā, vai laikmeta notikumi spēj ietekmēt cilvēku izvēles!” (latviešu valodas skolotāja Guna Āboliņa)

 “Ļoti laba aktierspēle, interesants skatuves risinājums. Izrāde emocionāla, aizraujoša, aizkustinoša.” (latviešu valodas skolotāja Līvija Kamuškina)

“Izrāde ļoti laba, atbilstoša gan mācību programmai, gan skolēnu vecumam. Aktieru spēle bija ļoti fantastiska. Režisora darbs skolēnos izraisīja interesi. Pēc izrādes noskatīšanās skolēniem bija daudz jautājumu gan par tiešo, gan par pārnesto izrādes nozīmi. Daudz runājām par vērtībām, kuras atklājas izrādē. Skolēni rakstīja recenziju par izrādi, atsauksmes tikai pozitīvas.” (latviešu valodas skolotāja Ruta Beile-Kristoffersene)

“Skolēni saņēma labu pieredzi, kuru varēs izmantot eksāmena darbā. Vairāki skolēni atzina, ka darbs ļoti paticis.” (latviešu valodas skolotāja Laila Laukmane)

Paldies Latvijas Nacionālajam teātrim par fantastisko lugu, īpašs paldies aktieriem par viņu apbrīnojamo meistarību,  paldies Iniciatīvai “Latvijas skolas soma” par iespēju redzēt un baudīt šo izrādi.