Foto orientēšanās Jaunliepājā

25.09. notika BJC organizētās erudītu sacensības “Foto orientēšanās Jaunliepājā” 6. klašu komandām. Spēle, tāpat kā iepriekš 7.-9.klasēm, notika nevis telpās, bet LOC rajonā. Visām komandām 40. minūšu laikā bija jāsameklē  norādītie objekti, jānofotografējas pie šiem objektiem un laicīgi jāatgriežas starta punktā. Mūsu skolas 6.a. klases komanda”Ogņedišušij tapok” ieguva 1. vietu, jo uzdevumu veica jau 15. minūtēs. 6.b klases komanda ‘’Kļever” ieguva 2. vietu sacensībās. Komandu sastāvs:

 6.a klases komanda: Sergejs Beļskis, Aleksandra Mordvinova, Sofija Ivanova.

6.b klases komanda: Timurs Bruļovs, Aleksandrs Dvojenkins, Germans Gotins, Anastasija Marčuka, Karina Ļebedeva.

 APSVEICAM!

11.09. notika pirmās BJC organizētās erudītu sacensības “Foto orientēšanās Jaunliepājā” 7.-9. klašu komandām. Šoreiz spēle notika mazliet netradicionāli, jo nenotika telpās, bet LOC rajonā. Visām komandām 40. minūšu laikā bija jāsameklē 18 norādīti objekti, jānofotografējas pie šiem objektiem un laicīgi jāatgriežas starta punktā. Mūsu skolas 7. klases komanda “Gudrās galvas” ieguva 2. vietu šajās sacensībās. Komandas sastāvs: Eļina Goļinska, Iļja Kostrovs, Marija Tarabana, Markuss Tarabans, Aļesja Tereščenko, Jakovs Semušins. MALAČI!