Spānija

10. maijā 2023. gadā

Projekta Erasmus+ ietvaros Liepājas 7.vidusskolas pedagogi Linda, Danute un Ieva devās vērošanas praksē uz Spāniju, kur
☀️ 1.dienā Alikantē iepazinās ar vēsturiskiem objektiem, kā arī ievēroja skolu kalnā, uz kuras jumta skolēniem izveidots sporta laukums.
☀️2.dienā Kastaljā iepazinās ar skolas darba organizēšanu, kabinetu izvietojumu, kā arī uzzināja, ka skola apvieno dažādus mācību priekšmetus vienā, lai skolēni gūtu plašāku priekšstatu par apgūstamo vielu. Tāpat skolotājas piedalījās stundas vērošanā, pēc tās stundu analizēja, meklējot kopīgo un atšķirīgo mācību procesā Latvijā un Spānijā.
11. maijā 2023. gadā

Erasmus+ mācību 3. dienā mūsu skolas pedagogi Danute, Linda un Ieva Spānijā apmeklēja leļļu muzeju, ar ko vietējie ļoti lepojas, jo daudzas no lellēm ar rokām ir veidojusi vietējā māksliniece. Un vai jūs zinājāt, ka populārās _Playmobil_ rotaļlietas ražo mazajā Oneilā, kurā ir tikai 8 tūkstoši iedzīvotāju?
Tāpat skolotājas vēroja stundas, kurās tika akcentētas vērtības, kuras ir nozīmīgas daudzviet pasaulē, kā vienlīdzība, cilvēktiesības un miers.
 
Skolotāji Spānijā
 
12. maijā 2023. gadā
 
Erasmus+ mācību 4. dienā mūsu skolotājas Ieva, Danute un Linda Spānijā vēroja mācību stundas, iepazina skolas mācību programmu un vietas ap skolu, kurās skolēni praktiski pielieto stundās iegūtās zināšanas – rūpējas par dzīvniekiem, stāda un audzē dažādus augus.