“Pabarojiet ziemā putnus!”

2020. gadā no 15.janvāra līdz 15. februārim mūsu skolā notika akcija ”Pabarojiet ziemā putnus!” . Mūsu pirmklasnieki ar vecāku palīdzību un atbalstu meistaroja dažāda veida putnu barotavas no daudzveidīgiem materiāliem: plastmasas pudelēm, piena un sulu tetrapakām, glāzītēm, kartona un finiera. Sanāca oriģinālas, neparastas formas un krāsas barotavas. Ko lai saka, bērni un vecāki simtprocentīgi izpauda savu radošumu un kreativitāti!

Akcijas ietvaros gan bērni, gan vecāki saprata, ka viņi veic labu darbu, palīdzot putniem izdzīvot grūtākajā gadalaikā.

Šādā akcijā mūsu skolā tika organizēta pirmo reizi un tika nolemts ieviest to kā tradīciju, audzinot skolēnos mīlestību un iejūtību pret visu dzīvo.

Vecāki un bērni nosauca šo akciju par labsirdības mācībām, kuras tā nepietiek mūsu dzīvē.